Lanové kladkostroje STAHL patří do nové typové řady, která se vyznačuje nízkou hmotností, kompaktní konstrukcí, drobnými vnějšími rozměry.

AktualityCZ Kladkostroje STAHL

Kladkostroje STAHL

Prodej, montáž a servis vysoce kvalitních kladkostrojů a zdvihadel od firmy Stahl Crane Systems. Správný typ kladkostroje, je vhodné vybírat ne jen podle nosnosti předmětů, se kterým hodláte manipulovat. Ale také podle ovládání, pracovního prostředí a četnosti používání.  Naše společnost je připravena, aby vám pomohla vybrat správný kladkostroj, včetně příslušenství s ohledem na bezpečnost provozu. Jsme společnost, zabývající se kompletním výrobním programem, který se týká jeřábů, jeřábové techniky, jeřábových drah a dodávkami včetně servisu kladkostrojů Stahl Crane systems. Jeřáby dodáváme i do výbušného prostředí  -Ex-. Mimo jiné zajišťujeme kompletní servisní služby jeřábů, včetně revizí zdvihacích zařízení a revizí elektro. V nabídce naleznete kladkostroje lanové a řetězové. 

http://www.izpravy.com/

kladkostroje

kladkostroje

kladkostroje stahl

Kladkostroje STAHL

Lanové kladkostroje STAHL patří do nové typové řady, která se vyznačuje nízkou hmotností, kompaktní konstrukcí, drobnými vnějšími rozměry. Mezi další výhody patří vysoká bezpečnost a dlouhá životnost s nízkými nároky na údržbu. Tyto kladkostroje, jsou vybaveny počítačem provozních hodin, přetěžovacím systémem, koncovým vypínačem zdvihu a dvěma rychlostmi zdvihu. Lanové kladkostroje jsou ruční nebo motorové. Firma Jeřáby Adamec Crane Systems je zástupcem firmy Stahl Crane Systems pro trh v České republice. Dále disponujeme kladkostroji řetězovými. Ty jsou standardně vybaveny dvourychlostním zdvihovým motorem. Řetězový kladkostroj Stahl se vyznačuje spolehlivostí a je vybaven ručním nebo dvourychlostním pojezdem.  Jejich využití v průmyslu, je velmi pestré. Uplatnění najdou jednak v průmyslu, zemědělství a rovněž v obchodě. Řetězové kladkostroje Stahl dodáváme také do prostředí, kde by mohlo hrozit nebezpečí výbuchu.

http://www.izpravy.com/

Kladkostroje STAHL prodává Jeřáby Adamec Crane Systems

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one