Lanové kladkostroje STAHL patří do nové typové řady, která se vyznačuje nízkou hmotností, kompaktní konstrukcí, drobnými vnějšími rozměry.

AktualityCZ Kladkostroje STAHL

Články
Kladkostroje STAHL

Prodej, montáž a servis vysoce kvalitních kladkostrojů a zdvihadel od firmy Stahl Crane Systems. Správný typ kladkostroje, je vhodné vybírat ne jen podle nosnosti předmětů, se kterým hodláte manipulovat. Ale také podle ovládání, pracovního prostředí a četnosti používání.  Naše společnost je připravena, aby vám pomohla vybrat správný kladkostroj, včetně příslušenství s ohledem na bezpečnost provozu. Jsme společnost, zabývající se kompletním výrobním programem, který se týká jeřábů, jeřábové techniky, jeřábových drah a dodávkami včetně servisu kladkostrojů Stahl Crane systems. Jeřáby dodáváme i do výbušného prostředí  -Ex-. Mimo jiné zajišťujeme kompletní servisní služby jeřábů, včetně revizí zdvihacích zařízení a revizí elektro. V nabídce naleznete kladkostroje lanové a řetězové. 

izpravy.com

kladkostroje

kladkostroje

kladkostroje stahl

Nalistuj

Kladkostroje STAHL

Lanové kladkostroje STAHL patří do nové typové řady, která se vyznačuje nízkou hmotností, kompaktní konstrukcí, drobnými vnějšími rozměry. Mezi další výhody patří vysoká bezpečnost a dlouhá životnost s nízkými nároky na údržbu. Tyto kladkostroje, jsou vybaveny počítačem provozních hodin, přetěžovacím systémem, koncovým vypínačem zdvihu a dvěma rychlostmi zdvihu. Lanové kladkostroje jsou ruční nebo motorové. Firma Jeřáby Adamec Crane Systems je zástupcem firmy Stahl Crane Systems pro trh v České republice. Dále disponujeme kladkostroji řetězovými. Ty jsou standardně vybaveny dvourychlostním zdvihovým motorem. Řetězový kladkostroj Stahl se vyznačuje spolehlivostí a je vybaven ručním nebo dvourychlostním pojezdem.  Jejich využití v průmyslu, je velmi pestré. Uplatnění najdou jednak v průmyslu, zemědělství a rovněž v obchodě. Řetězové kladkostroje Stahl dodáváme také do prostředí, kde by mohlo hrozit nebezpečí výbuchu.

izpravy.com

Žena

Kladkostroje STAHL prodává Jeřáby Adamec Crane Systems

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one